Kaliteyi bizimle hissedin!

Alanında eğitim görmüş, uluslararası geçerli sertifikalı personelimiz, ve sektörde uzman çözüm ortaklarıyla müşterilerimizin 7/24 teknoloji altyapısını kuruyor, yönetiyor, danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Referanslarımızı İnceleyin

HAKKIMIZDA

Bilgisayar Mühendisi iki kardeş tarafından kurulan Aliağa’nın öncü teknoloji şirketi acar Bilişim Teknolojileri; kurumsal kalite politikası çerçevesinde; Web Sitesi Tasarımı, Sosyal Medya Pazarlama, Mobil Uygulama Geliştirme, Bilişim Danışmanlığı, Teknik Bakım, Web Yazılımları, Sosyal Medya Yönetimi, İnternet reklamcılığı ve Kurumsal Teknik destek konularında uluslararası standartlarda hizmet sunmaktadır.

ACAR Bilişim Teknolojileri; web uygulamaları, yazılım geliştirme, mobil uygulamalar, mühendislik, danışmalık, e-ticaret, bilişim teknolojileri alanında hizmet veren Aliağa’nın lider Bilişim Teknolojileri firmasıdır. ACAR Bilişim Teknolojileri olarak; çözüm ortaklarımıza alanında uzman kadromuz ve deneyimli ekibimiz ile, güvenilir, kaliteli, profesyonel ürün – destek ve hizmet sunuyoruz.


Misyonumuz

İş ortaklarımızın teknolojiyi yakından takip etmelerini sağlamak ve yeni iş modellerini kullandırmak, yeni pazar anlayışını düşüncelerine oturtabilmek, altyapı ve yazılımı zengin; kolay ve kullanılabilir içerik sistemleri sunmaktır.

Vizyonumuz

Bilişim sektöründe etkin çözümler üreten, iş ortaklarımızın beklentilerini karşılayan, güvenilir ve güçlü bir hizmet sunan, konusunda aranan bir kurum olmaktır.

Neden Acar Bilişim?

Tecrübeli

Biz, son derece deneyimli, kalifiye ve enerjik yenilikçi tasarımcılar, yazılım mühendisleri ve en son teknolojik uluslararası deneyime sahip ağ uzmanlarından oluşan çeşitlendirilmiş bir ekibiz. Bütün ekip üyelerimiz benzer projeler üzerinde Uluslararası deneyime sahiptir.

Uluslararası standartlar

Kendimize uluslararası alanda kabul edilmiş araçları, prosedürleri ve kavramları takip etmeyi, kullanmayı, geliştirmeyi ve standartlaştırmayı görev edindik. Web 2.0, XHTML, IBM Web Stil Yönergeleri ve W3C Web standartları şu an uyguladığımız ve geliştirdiğimiz temel standartlardır.

Alanında Uzman Eğitimli

Uzman çalışanlarımızın tecrübeleri, Avrupa ve Amerikan kurumları ile uluslararası nitelikleri yönünden akredite edilmiştir.

Güvenilirlik, tutarlılık ve Kalite

Biz, müşterilerimizin kalite ile her ne pahasına olursa olsun tüm iş ihtiyaçlarını karşılamada standartlara sahip olmayı hak ettiğine inanıyoruz. Bu alandaki engin tecrübelerimiz ile benzer projeler üzerinde yaptığımız çalışmalar biz bu konuda tercih edilebilir konuma getiriyor.

Seçkin proje ekibi

Proje ekibimiz %100’lük bir eforla her projenin hedeflenen planda yürütülmesi için görev üstlenmektedir.